Informacje o dostawcach


 

Od 80 lat Sasic tworzy, produkuje i dystrybuuje samochodowe części zamienne. Restrykcyjna kontrola dostawców, rygorystyczne procesy i certyfikowane fabryki zapewniają najwyższą jakość produktów Sasic.

W ofercie znajdziemy:

- części metalowo-gumowe

- cześci oś przednia/oś tylna

- zestawy naprawcze

- tarcze hamulcowe

- pompy wody

- sprzęgła

- przewody chłodzenia


Firma DOLZ – istnieje od  1934, prawie 80-letnie doświadczenie pozwala na określenie firmy liderem w produkcji pomp wody do samochodów osobowych, ciężarowych oraz traktorów.  Dzięki wieloletnim badaniom i analizom pojazdów posiada najbardziej rozwinięty asortyment pomp wody.      
Asortyment:

-        pompy wody do samochodów osobowych

-        pompy wody do samochodów ciężarowych

-        pompy wody do traktorów


Vernet jest światowym liderem w produkcji elementów teromstatycznych, których produkcją zajmuję się przez ponad 50 lat. Firma w swojej ofercie posiada wiele rodzajów termostatów samochodowych, podstawowe grupy to:

-        chłodzenie silnika

-        automatyczna skrzynia biegów

-        spaliny i EGR

-        systemy dostarczania paliwa

 

Mecafilter jest światową marką która produkuje filtry do samochodów osobowych, samochodów ciężarowych, autokarów, traktorów, statków. Posiadając własny dział badawczo-rozwojowy, firma nastawiona jest na innowacyjność. MECAFILTER dysponuje zapasem ok. 1 500 000 filtrów.

Produkty:

-        filtr oleju napędowego / filtr benzyny

-        filtr oleju

-        filtr powietrza

-        filtr kabinowy


Protechnic jest międzynarodowym dostawcą samochodowych części zamiennych.  Istnieje od 2004 roku i dzięki doskonałej jakości produktów wyrobiła sobie ugruntowaną pozycję na rynku.  Marka rozpoznawalna jest w całej Europie. Jest ona alternatywą dobrego produktu w dobrej cenie.  

Produkty:

-        tarcze hamulcowe

-        klocki hamulcowe

-        szczęki hamulcowe

-        hydraulika hamulcowa i sprzęgłowa

-        osłony przegubów

-        przeguby homokinetyczne

-        pompy wody

-        wycieraczki


Założona w 1979 r. firma  MISFAT projektuje, produkuje i wprowadza na rynek filtry oleju, filtry powietrza, filtry paliwa i filtry kabinowe dla samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych oraz autobusów, silników okrętowych, maszyn rolniczych i przemysłowych.

MISFAT zatrudnia ponad 700 wykwalifikowanych pracowników i produkuje ponad 25 milionów filtrów rocznie. Sprawia to, że firma jest liderem na rynku lokalnym oraz głównym graczem w branży filtracyjnej, eksportującym 90% swojej produkcji na rynki europejskie, azjatyckie, afrykańskie i amerykańskie.               

MISFAT posiada certyfikaty ISO 9001 (2008), ISO/TS 16949 (2009), ISO 14001(2004) oraz OHSAS 18001 (2008).

MISFAT dostarcza na pierwszy montaż filtry i komponenty dla głównych europejskich producentów samochodów.

Filtry MISFAT są stale doskonalone, aby sprostać coraz wyższym wymaganiom producentów samochodów.

MISFAT jest w stanie zaprojektować i wyprodukować filtry na specjalne zamówienie dla klientów, dla których jakość i czas dostawy są kluczowym elementem, stosując przy tym indywidualne rozwiązania technologiczne.

KYB Europe jest spółką zależną ogólnoświatowego koncernu KYB Corporation.

KYB jest największym na świecie dostawcą amortyzatorów dla producentów samochodów. Co czwarty samochód opuszczający  linie produkcyjne na całym świecie posiada amortyzatory KYB jako oryginalne wyposażenie.

Amortyzatory KYB projektowane na rynek części zamiennych, produkowane są w tych samych fabrykach oraz przy wykorzystaniu tej samej technologii oraz systemów kontroli jakości, co amortyzatory montowane jako oryginalne wyposażenie fabryczne. Amortyzatory wyposażone są w zespoły zaworowe o zwiększonej efektywności, zaprojektowane tak, aby po zamontowaniu w pojeździe kompensować zużycie innych elementów układu jezdnego w celu przywrócenia komfortu i bezpieczeństwa jazdy.

Satysfakcja klienta i jakość produktów KYB jest zawsze stawiana na pierwszym planie, co podkreśla motto firmy ‘Our Precision, Your Advantage’. KYB dostarcza klientom różnych branż przemysłowych na całym świecie produkty najwyższej jakości. Zakłady produkcyjne KYB uzyskały certyfikaty zgodności z wymogami norm ISO 9001, QS 9000 i ISO 14001.


Grupa Bosch jest wiodącym w świecie dostawcą technologii i usług. Grupę Bosch reprezentuje spółka Robert Bosch GmbH oraz przeszło 350 spółek zależnych i regionalnych w 60 krajach świata. Z uwzględnieniem dystrybutorów, Bosch jest obecny w ok. 150 krajach na świecie. W roku 2011 Bosch przeznaczył ponad 4 mld euro na badania i rozwój oraz zgłosił ponad 4 100 patentów na całym świecie. Produkty i usługi Bosch poprawiają jakość życia ludzi, oferując im innowacyjne i praktyczne rozwiązania.

Do obszarów działalności firmy należy sprzedaż: świec zapłonowych, wycieraczek, akumulatorów, filtrów, pasków napędowych, przewodów wysokiego napięcia, układów wtryskowych benzynowych, układów wtryskowych diesel, części i podzespołów elektrycznych, świec żarowych, oświetlenia, układów hamulcowych, urządzeń diagnostycznych do warszatatów samochodowych.

Bosch jest najbardziej podziwianym producentem części samochodowych na świecie. Zdobył 1 miejsce w rankingu amerykańskiego magazynu Fortune i tytuł Best Brand 2012 według czytelników niemieckiego Auto Motor und Sport.


Firma Delphi jest czołowym na świecie dostawcą urządzeń elektronicznych i technologii dla branży motoryzacyjnej, pojazdów komercyjnych i innych segmentów rynku. Nie przestają jednak pracować nad nowymi rozwiązaniami, które mogą być wprowadzone na rynek.

Delphi oferuje pełną game części i elementów do montażu fabrycznego oraz części zamiennych opracowywanych i produkowanych z zachowaniem standardów montażu fabrycznego.

Firma Delphi opracowała pierwszą chłodnicę samochodową w 1911 r., pierwszą nagrzewnicę samochodową w 1929 r. i pierwszy układ klimatyzacji w 1954 r.

Od ponad 100 lat dostarczają części do montażu fabrycznego dla wielu firm, takich jak Toyota, Ford, Audi i Ferrari.


Valeo, to grupa międzynarodowa wyspecjalizowana w projektowaniu, wytwarzaniu i sprzedaży części i systemów samochodowych. Valeo znajduje się w czołówce największych producentów samochodowych części zamiennych.

Stałymi partnerami Valeo są producenci samochodów we Francji (Renault, Peugeot, Citroen), Włoszech (Fiat, Lancia, Alfa Romeo), wielu producentów niemieckich (VW, Audi, GM Opel, Daimler-Chrystler), i koreańskich (Daewoo, Hyundai), którym dostarczają części na pierwszy montaż.

Wiodący dostawca dla 12 linii produktów:

- sprzęgła
- wycieraczki
- oświetlenie
- zapłon
- hamulce
- chłodnice
- klimatyzacja
- alternatory i rozuszniki
- zabezpieczenia
- akcesoria elektryczne
- przełączniki
- silinki i siłowniki
- oraz siedem linii produktowych dla samochodów ciężarowych


Gates Corporation, z siedzibą w Denver w USA, jest wiodącym producentem nowoczesnych pasów napędowych i przewodów giętkich, które znajdują zastosowanie w przemyśle, hydraulice, agrotechnice i motoryzacji. Firma Gates jest dostawcą dla wszystkich głównych producentów samochodów, zaopatruje również światowy rynek części zamiennych. Podstawowe branże obsługiwane przez firmę to: motoryzacja, transport, agrotechnika, przemysł wydobywczy, budownictwo, sprzęt biurowy, technika komputerowa i przetwórstwo żywności.

Firma Gates nie tylko jest dostawcą wszystkich głównych producentów samochodów i maszyn lecz również obsługuje rynek części zamiennych . Firma odgrywa czołową rolę w rozwoju metod projektowania i wytwarzania. Każdy produkt firmy Gates wyróżnia się wysoką żywotnością i niezawodnością.

Systemy napędów pasowych firmy Gates są w specyfikacjach producentów wyrobów pierwszego montażu (OE), co umożliwia firmie zapewnienie odpowiedników wyrobów OE dla motoryzacyjnego rynku wtórnego.


Grupa MANN+HUMMEL powstała w 1941 roku w Ludwigsburgu, w Niemczech. W zakresie wyposażenia fabrycznego MANN+HUMMEL rozwija, produkuje i sprzedaje filtry oraz systemy ssawne, jak również wiele innych komponentów dla przemysłu samochodowego. W handlu częściami zamiennymi filtry i wkłady filtracyjne w jakości wyposażenia fabrycznego występują pod marką MANN-FILTER. Dla ogólnie rozumianego przemysłu firma rozwija i produkuje filtry przemysłowe oraz urządzenia dla budowy maszyn oraz narzędzia i systemy dla obróbki materiałowej w procesie przetwarzania tworzyw sztucznych.

Produkty MANN+HUMMEL wytwarzane są wg najwyższych standardów jakościowych. Zasada ta jest  stosowana przy dostawach OE, które realizujemy do niemalże każdego wiodącego producenta, a także dla produktów pod marką MANN-FILTER.

Produkty:

-        filtr oleju napędowego / filtr benzyny

-        filtr oleju

-        filtr powietrza

-        filtr kabinowy


Wykorzystując swoje doświadczenie jako dostawcy oryginalnych części producentom samochodów na całym świecie, SKF jest największym dostawcą wysokiej jakości komponentów na samochodowy rynek wtórny. Od czasu wynalezienia, ponad 100 lat temu, pierwszego na świecie wahliwego łożyska kulkowego, SKF stał się firmą inżynierii wiedzy, której biegłość i doświadczenie przyczyniają się do innowacji inżynierskich w prawie każdej dziedzinie przemysłu, od lotnictwa i energii wiatrowej do przemysłu samochodowego i praktycznie każdego rodzaju eksploatacji przemysłowej.

Jako główni dostawcy na rynek wtórny w branży samochodów osobowych i ciężarowych, SKF dostarcza rozwiązania dla niemal każdego obrotowego elementu pojazdu. Są to m.in. zestawy naprawcze do układów zawieszenia, napędów paskowych, układów rozrządu i do kół, narzędzia i środki smarujące, pompy wody oraz wiele innych.

Grupa Schaeffler wraz ze swoimi markami LuK, INA oraz FAG symbolizuje dużą troskę o klienta, siłę innowacji i pierwszorzędną jakość.

Schaeffler Automotive Aftermarket dostarcza na rynek samochodowy, części zamienne, o jakości pierwszego montażu (jakość OE) do układu przeniesienia napędu, silnika oraz zawieszenia – dla pojazdów w każdej klasie. Gama produktów LuK obejmuje kompletną ofertę sprzęgieł oraz rozwiązania systemowe, takie jak zestawy LuK RepSet® oraz LuK RepSet® Pro, uzupełnione dwumasowym kołem zamachowym oraz systemami wysprzęglającymi. Dodatkowo LuK specjalizuje się w częściach zamiennych dla układu sprzęgła w samochodach osobowych oraz pojazdach użytkowych od 2.8 do 40 t, autobusach i ciągnikach oraz dostarcza pompy wspomagania kierownicy jak również pompy próżniowe. Pod marką INA oferowane są części zamienne do silników i przekładni.

TRW Aftermarket jako producent części zamiennych do samochodów  jest światowym liderem w zakresie rozwiązań zapewniających bezpieczeństwo na drodze.

Produkuje układy hamulcowe, układy kierownicze, elementy zawieszenia, części do samochodów ciężarowych, narzędzia serwisowe, i inne.  TRW opracowywuje, projektuje, produkuje i dystrybuuje niemal wszystko, co ma wpływ na bezpieczeństwo kierowców i pasażerów samochodów na całym świecie.

TRW zaopatruje 40 największych producentów samochodów w części zamienne na oryginalne wyposażenie (OE) do ponad 250 modeli aut oraz wspiera rozwój sieci dystrybucji na niezależnym rynku wtórnym (IAM) poprzez zapewnienie produktów o jakości oryginalnego wyposażenia (OE).

Firma NGK jest największym na świecie oferentem świec zapłonowych i sond lambda. Rocznie pod tą marką produkowanych jest ponad 500 milionów świec zapłonowych. NGK jest także wiodącym producentem wyposażenia oryginalnego do nowych samochodów seryjnych, a ze swoimi świecami żarowymi odgrywa także ważną rolę w segmencie silników wysokoprężnych.

Firma jest członkiem FIGIEFA (ang. International Federation of Automotive Aftermarket Distributors - Międzynarodowa Federacja Dystrybutorów Samochodowych Części Zamiennych) i wspiera ją finansowo i ideowo w działaniach politycznych w Brukseli.

FILTRON należy do międzynarodowego koncernu motoryzacyjnego Affinia Group, lidera w projektowaniu, produkcji, dystrybucji oraz marketingu na globalnym rynku części zamiennych i heavy-duty.

Oferta handlowa to ponad 2300 typów filtrów w jakości wyposażenia fabrycznego. Filtron jest dostawcą filtrów do takich firm jak: Volkswagen, General Motors, Ford, Land Rover, Jaguar, Mercedes-Benz, Saab, Lotus, Harley&Davidson, Suzuki, Aston Martin.

Filtry marki FILTRON przeznaczone na rynek części zamiennych są produkowane dokładnie według tych samych standardów co dostarczane do producentów samochodów.

Jako pierwsza firma branży filtracyjnej w Polsce Filtron wdrożył system zarządzania jakością spełniający wymagania norm ISO/TS 16949 oraz system zarządzania środowiskiem ISO 14001.

Narva to nie tylko niezawodny partner w segmencie żarówek wysokiej jakości. Gwarantuje maksymalna troskę o klientów w ponad 72 krajach świata z trzema regionalnymi biurami sprzedaży. Eksport stanowi dwie trzecie całego obrotu, a Wschodnia Europa i Azja są jednym z głównych celów ekspansji wspomaganej pewnościa dostaw oraz efektywną współ pracą z klientem.

Narva oferuje pełen asortyment oświetlenia samochodowego, od europejskich standardów do amerykańskich włączając nowości takie jak: żarówki ksenonowe; żarówki halogenowe Range Power +30, Range Power +50, Range Power Blue, Azzurro, Long Life, Heavy Duty i inne, których jakość i niezawodność potwierdzone są wieloma latami doświadczeń.

Monroe jest liderem na rynku części zamiennych. Jej wyroby sprzedawane są w 150 krajach świata. Firma dostarcza amortyzatory o zmiennej charakterystyce tłumienia Sensa-Trac z systemem Safe-Tech zapewnijącym maksymalny kontakt kół z podłożem i najwyższy poziom bezpieczeństwa oraz klasyczne Gas-Matic/Radial-Matic.

Jeden na cztery amortyzatory sprzedawane na świecie oznaczone są znakiem Monroe. Od 1977 r. Monroe wchodzi w skład Tenneco Automotive. Koncern jest dostawcą czołowych producentów samochodów. Z pierwszej 20 najlepiej sprzedawanych samochodów osobowych i dostawczych Tenneco dostarcza swoje części do 14 fabryk.

Firma istnieje od 1992 roku. Jest firmą o ugruntowanej pozycji na polskim rynku łożysk motoryzacyjnych i przemysłowych.

Optimal® jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek części motoryzacyjnych.

Optimal oferuje łożyska do samochodów produkowanych w Europie, Japonii, Korei i USA. Konfekcjonuje szeroką gamę zestawów naprawczych do kół w oparciu o firmowy katalog OPTIMAL.

Optimal jest jedynym w Polsce autoryzowanym dealerem japońskiego koncernu JTEKT produkującego łożyska marki KOYO®.

Jest również właścicielem marki łożysk przemysłowych MW Bearings®.


Spólka akcyjna została założona w 1970 rok.Trusting jest najlepszym producentem klocków i szczęk hamulcowych aftermarket we Włoszech.

W ofercie znajdziemy ponad 500 modeli klocków i 400 modeli szczęk hamulcowych.

Produkty charakteryzują się wysoką wytrzymałością (minimum 40 000 km).

Gwarantowana jakość: ECE R90, KBA 60801, AMMV.KategorieUwaga! Nasz portal wykorzystuje pliki cookies.
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celu dostosowania naszego serwisu do potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych.
Szczegółowe informacje o możliwości i sposobach obsługi plików cookies dostępne są w ustawieniach oprogramowania używanej przeglądarki internetowej. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia i użytkownik wyraża na to zgodę.